Kolczyki w uszach – ból, cena… Czy w ogóle warto?

Kolczyki w uszach – ból, cena… Czy w ogóle…

Biżuteria to znak rozpoznawalny wielu kobiet czy mężczyzn. Coraz częściej także spotykamy się z ładnymi dodatkami wśród dzieci, zwłaszcza z kolczykami. Te niepozorne ozdoby są elementem, który możemy dopasować do wszystkiego, bez różnicy, czy jest to sukienka, czy sportowy styl.

Strach? Ból? Czy jest się czego bać?

Nie trzeba się bać. Obecnie wiele salonów kosmetycznych oferuje bezbolesne zabiegi. Nowoczesne technologie i różnego rodzaju maści znieczulające powodują, że nie poczujemy nic poza delikatnym ukłuciem, a być może nawet tego nie poczujemy. Przekłuwanie uszu w Warszawie daje nam od groma możliwości. Ogrom salonów kosmetycznych daje nam wybór wśród środków, które najbardziej nam przypasują. Bez różnicy, czy chcemy przekłuć uszy sobie czy dziecku.

Cena?

O nią również nie trzeba się bać. Przekłuwanie uszu w Warszawie za taki zabieg będzie kosztowało od około 40 zł. Oczywiście koszty mogą wzrosnąć w zależności od wybranej biżuterii. Jeśli chcemy, aby naszymi pierwszymi kolczykami były te od Swarovskiego, to za taką usługę zapłacimy około 120-130 zł, a wybierając zwykłą biżuterię zapłacimy od 60 zł. Ceny nie są wzięte z kosmosu, dlatego staje się to dobrym prezentem dla dziecka na urodziny czy po prostu pomysłem na sprawienie sobie małej przyjemności.

Przekłucie uszu jest świetną okazją do delikatnej zmiany swojego wizerunku czy odnowienia stylu. Jeżeli już mamy przekłute uszy w tradycyjnych miejscach, może warto sprawdzić także inne rodzaje kolczyków w innych miejscach – można dodać kolejny kolczyk niżej lub wyżej, przekłuć chrząstkę… pomysłów jest nieskończenie wiele.