Oxybrazja – najpopularniejszy letni zabieg upiększający

Oxybrazja – najpopularniejszy letni zabieg upiększający

Lato to okres, w którym wszystkie zabiegi kosmetyczne oparte na wszelkiego typu laserach są niewskazane, to wszystko przez intensywnie świecące słońce. Wyjątkiem jest oxyabrazja ze względu na swoje kojące właściwości, które wiążą się z użyciem zimna podczas zabiegu.

Komu niezbędna jest oxybrazja w Warszawie?

Temu zabiegowi: https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/zabiegi-na-twarz/oxybrazja powinny poddać się osoby, które mają skórę wrażliwą lub zmagają się z naczynkami. Ponadto istotnym wskazaniem są także widoczne przebarwienia skóry i głębokie zmarszczki. Również skóra sucha i zanieczyszczona zaskórnikami i zmianami trądzikowymi kwalifikuje się do zastosowania oxybrazji.

Również cera szara i pozbawiona blasku to widoczny sygnał, iż należałoby posiłkować się zabiegami oxybrazji. One z pewnością nadadzą skórze jaśniejszy koloryt, podniosą jej owal i sprawią, iż stanie się bardziej jędrna.

Jak przygotować się do oxybrazji?

Odpowiednie przygotowanie do oxybrazji pozwoli uzyskać lepsze efekty, dlatego tak ważne jest, aby tuż przed rozpoczęciem złuszczania naskórka dokładnie oczyścić twarz z zanieczyszczeń i makijażu. Należy również pamiętać o tym, by w trakcie zabiegu zakryć uszy na przykład opaską, oraz założyć okulary ochronne.

Dzięki temu uda się uniknąć bolesnego zapalenia ucha środkowego oraz uczucia dyskomfortu w momentach, gdy drobinki soli fizjologicznej będą odbijać się od powierzchni skóry. Jeżeli komuś zależy na pogłębieniu efektów terapii, może wykonać przed zabiegiem dodatkowy peeling. Warunek jest jeden, trzeba bardzo uważać, aby nie był on zbyt mocny.