Stopy w dobrej kondycji

Stopy w dobrej kondycji

Chyba żadna kobieta nie lubi uczucia szorstkich i łuszczących się stóp.Tymczasem nadchodzące chłodne dni wcale nie wróżą dobrze ich kondycji. Stopy są całymi dniami schowane w ciepłych butach, które nie zapewniają odpowiedniej wentylacji. Ma to tragiczny wpływ na ich skórę, która może łuszczyć się i pękać. Jak sprawić, by nawet zimą stopy zachowały pełnię blasku?

kobieca stopa z pomalowanymi paznokciami - hybrydy

Czym jest ten tajemniczo brzmiący zabieg?

Jest odpowiedzią na potrzeby tych wszystkich pań, które pragną cieszyć się lakierem na palcach u stóp przez nawet trzy tygodnie bez najmniejszej konieczności poprawiania go. Lakier hybrydowy to specjalny lakier, który zastyga pod wpływem światła lampy UV. Dzięki temu tworzy on pełną blasku powłokę, całkowicie odporną na odpryskiwanie i zarysowania. Pedicure hybrydowy powinno się wykonywać wyłącznie w renomowanych gabinetach kosmetycznych.

Troska o skórę stóp

Zwłaszcza zimą skóra stóp potrzebuje regularnego nawilżania i odżywienia. Dobrze jest raz w tygodniu nakładać na nie specjalną maskę, która zapewni im miękkość i estetyczny wygląd. W przypadku szczególnie uporczywych odcisków i zgrubień można założyć specjalne złuszczające skarpetki, dzięki którym w ciągu tygodnia martwy naskórek całkowicie się złuszczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *