Jaką metodę przedłużania rzęs wybrać?

Jaką metodę przedłużania rzęs wybrać?

Przedłużanie rzęs stało się jedną z popularniejszych usług kosmetycznych. Ten krótki zabieg pomaga szybko cieszyć się pięknymi rzęsami, które utrzymać się mogą nawet przez miesiąc.

Jakie metody przedłużania rzęs warto wziąć pod uwagę?

Przede wszystkim warto przyjrzeć się ofercie przedłużania rzęs w skali 1:1. Polega ona na doklejaniu jednej syntetycznej rzęsy do każdej naturalnej. Dzięki temu można uzyskać bardzo naturalny wygląd, a przy okazji znacznie zagęścić, przyciemnić oraz wydłużyć rzęsy, co z pewnością pogłębi spojrzenie i doda mu charakteru.

Na rynku kosmetycznym istnieją jednak także inne metody. Wśród nich doklejanie rzęs w skali 2:1, czyli dwie syntetyczne rzęsy na jedną prawdziwą, jak i metoda 3:1, czyli odpowiednio trzy syntetyczne rzęsy do jednej naturalnej.

Aktualnie wiele salonów kosmetycznych pracuje nad kolejnymi, własnymi metodami, które umożliwią uzyskać wymarzone spojrzenie.

Jeśli nie wiadomo gdzie wykonać zabieg przedłużania rzęs, warto poczytać na temat przedłużania rzęs na terenie Wrocławia. Dzięki temu można znaleźć bardzo dużo interesujących lokalizacji, gdzie wykonać można naprawdę naturalnie, a przede wszystkim bardzo widowiskowo wyglądające rzęsy, które utrzymają się przez kilka tygodni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *